Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kordon'un 1incisi'ne Hoşgeldiniz

1995 yılından beri bu yana hizmet veren 1 inci Kordon Balık Pişiricisi Alsancak kordon'da, muhteşem İzmir körfezi manzarası ile deniz ürünleri restoranı olarak hizmet vermektedir.

Koşulsuz misafir memnuniyetinin gerekliliğine inanarak kaliteli hizmet anlayışı ve zengin menüsüyle siz değerli müşterilerini en iyi şekilde ağırlama felsefesi ile balık halindeki balık mezadında her sabah Akdeniz, Ege , Marmara ve karadeniz'in en seçkin balıkları ve deniz ürünleri, sizler için seçilir, taze ve günlük olarak restaurantımızda damak zevkinize sunulur.

En iyiyi en uygun fiyata sunma felsefesi ile resaurantımızda sunulan tüm yeşillikler ise çiftçilerimiz tarafından özel olarak yetiştirilip taze ve günlük olarak siz değerli müşterilerimize sunulur.

2012 yılının başından itibaren Türkiye nin en büyük yumurta üreticilerinden Güres yumurta'nın iştiraklerinden biri olan
restaurantımızda tüm üretim süreçlerimiz hijyenik ortamlarda ve gıda mühendisi denetiminde gerçekleşmektedir.

3 katlı 450 kişi kapasiteli restaurantımızda arzu ederseniz izmir' deki en güzel gün batımını izleyebilir yada iş yemekleriniz, özel davetleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.

1. Sınıf Hijyen
1. Sınıf Kalite ve
1. Sınıf Memnuniyet için

1 İNCİ KORDON BALIK PİŞİRİCİSİ


Adres: Atatürk Caddesi No:196/A 198/A Alsancak İzmir • Tel: +90.232.422 40 01 - 404 0 333 • Paket Servis: +90.232.404 34 74
Tüm hakları saklıdır © 2012 1inci Kordon Balık Restoranı. İçerikte kullanılan yazı ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Ana Sayfa - Restaurantımız - Galeri - Rezervasyon - Basında - İletişim